Mästare Företag Ort Yrke Kategori Email Telefonnummer Postnummer Hemsida
Maria Terezia Halasz Christi Damskrädderi Lund Skräddarmästare Dam Visa maria.t.halasz@gmail.com 0708140451 22225 WWW.Damskrädderi.se
Basem Jasem Bromma Skräddarmästare Herr, Dam, Klänning Visa info@mastertailor.se 0739950585 16847
Simanta Sharma Bhaktapur QA Visa cloudmishal@gmail.com 9860719980 00977
Ellen Wiström Skräddare Ellen Wiström Linköping Damskräddare Visa info@ellenwistrom.se 0702656319 58254 www.ellenwistrom.se
Eva Lundholm Fikonlövet syateljé Täby Klänningsskräddare Klänning Visa elundom@gmail.com +46733608515 18767 www.fikonlovet.se
Gerd Forsmark Backström Gerd Backström Damskrädderi Stockholm Damskräddare Dam Visa gerd.backstrom@telia.com 070-2240560 11630 WWW.gerdbackstromdamskraddei.se
Gundi Bolin Syhuset Gundi Sjövik skräddarmästare herr och damskrädderi Herr, Dam Visa syhusetgundi@gmail.com 0706-619521 44374
Jeanette Stoltz Skräddarhuset Malmö Malmö Skräddare Klänning Visa jeanette@skraddarhuset.se 0703600146 21759 www.skraddarhuset.se
Jessica Morell Ateljé Jessica Dam och Herrskrädderi Siljansnäs Damskräddare Dam Visa jessicamorell3@gmail.com 073-1803602 79360
josef olsson Norsborg skräddare Visa josef_tailor@hotmail.com 707267139 14564
Josef Olsson Norsborg Skräddare Herr Visa josefolsson@comhem.se 0707267139 14564
Klara Puolakka Klaras Skrädderi Uddevalla Klänningsskräddare Visa klarahannerz@home.se 0707328683 45170 www.klaraskradderi.se
Kristina Makroff von Gruenewaldt Kristina Makroff Fashion AB Sollentuna Skräddarmästare Dam, Klänning Visa kristina@makroff-fashion.se 08 6615415, 0706 495415 192 56 www.makroff-fashion.se
Maud Loqvist Kungsängen Skräddarmästare Klänning Visa menmaud@hotmail.com 070 574 51 21 19630
Lena Victor Skräddare Lena Victor Hb Söderköping Herrskräddare, damskräddare Herr Visa info@lenavictor.se +46707641156 61430 www.lenavictor.se
ANNIKA ANDERSSON Ohlssons Skrädderi Eftr Lund Dam skräddarmästare Dam Visa skraddareannika@hotmail.se 0739 394122 226 54
Anette Olsson Skräddarns Hus Kungsbacka Herrskräddare Herr Visa anette.m.olsson@icloud.com 0709-584137 434 30 www.skraddarnshus.se
Ulrika Dahlström-Franke Modell och Mönstermakare Malmö Skräddare Herr Visa ateljen@dahlstrom-franke.se 040-12 87 74 214 43 www.dahlstrom-franke.se

Besök mastarregistret.se för hela Sveriges mästare